Na úvodní stránku
mail

Trasy pro cyklovýlety

 

Tipy na výlety na kole z Plzně do bližšího či vzdálenějšího okolí. Trasy jsou rozděleny podle náročnosti. Vyberte si vhodný typ z podmenu.

Další tipy na cyklovýlety

article

V této podsekci najdete tipy na výlety, které jsou zveřejněny jako součást nějakého jiného článku. Nejsou to podrobně zpracované trasy se vším všudy, ale mohou vám posloužit jako inspirace k výletům a objevování nových zajímavých míst, která jste ještě nenavštívili. Tato sekce, resp. článek, který ji vyplňuje, je průběžně aktualizována o nové odkazy - ty nejčerstvější najdete vždy nahoře.

 

 Autor: cykloRADKA Aktualizace: 01.11.2010
Vstoupit do diskuse (0)

Nová rozhledna na Chlumu u Chanovic láká i cyklisty - článek o otevření nové rozhledny u Chanovic s tipem na cyklovýletz Plzně ve dvou variantách

 

Na šumavské hrady na kole -  článek o zajímavých šumavských a pošumavských hradech a jak se na ně dostat s tipem na cyklovýlet „Na tři hrady”

 

Naučná stezka Kokotské rybníky byla otevřena -  článek je koncipován jako informace o naučné stezce a tip na výlet na kole z Plzně za zpět je jeho součástí jako samostatný odstavec

 

Jeli jsme na kolech po naučné stezce Čertovo břemeno - Článek je koncipován jako výlet na kole z Plzně a zpět, při kterém si projetete naučnou stezku Čertovo břemeno

 

Na novou naučnou stezku Čertovo břemeno mohou i cyklisté - Tip na cyklovýlet je samostatnou součástí článku.

 

K malované skále v lese u Příchovic  - Tip na cyklovýlet je samostatnou součástí článku.

 

Projeli se na kolech kolem Bodamského jezera - Článek je koncipován jako rozhovor o cestě na kolech/s kolem z Plzně a zpět.

 

Do Zbiroha na kole, ve Zbiroze na laně - Článek je koncipován jako tip na výlet na kole z Plzně a zpět.

 

Plzeňáci označili pramen Úslavy - Článek je koncipován jako tip na výlet na kole z Plzně a zpět.

 

Z Furth im Waldu do Plzně po mezinárodní cyklotrase 3 - Článek je koncipován jako tip na výlet na kole z Plzně a zpět.


Nové cyklostezky kolem Kdyně byly otevřeny  - Článek o stezkách, které můžete využít k výletu na kole i s dětmi.

 

Nová naučná stezka Blovickem pěšky i na kole otevřena - Článek o otevření naučné stezky, která je určena i cyklistům. Zahrnuje i informaci, jak se na tuto NS napojit.

 

S kolem vlakem do Norimberku - půjde to? - Tip na cyklovýlet je samostatnou součástí článku. Před cestou ale prověřte aktuální změny jízdního řádu.

 

Své zkušenosti s vlastními cyklovýlety nebo tipy na další můžete napsat do diskuse k tomuto článku nebo je poslat do redakce.

 

Diskuse (0)

Vstoupit do diskuse