Na úvodní stránku
mail

plzenskonakole.cz

Informační portál pro ty, co chtějí objevovat Plzeň a její okolí ze sedla svého kola. Tipy na cyklovýlety, užitečné rady a aktuální informace o komunikacích pro cyklisty

Budou nové dresy plzenskonakole.cz. Objednejte si!

article

Cyklistický dres už není jen součástí výbavy závodníků. Funkční prodyšný materiál si oblíbilo mnoho cykloturistů a co teprve, když jeho střih zeštihluje. To ocení nejen dámy, ale i pánové, kteří mají rádi slavný plzeňský mok. Znovu objednáváme a tak máte možnost získat nejen letní a ultralehký letní dres, ale také jeho oblíbenou teplejší podzimní variantu s delšími rukávy a rozepínacím zipem. Nevěřili byste, co to udělá, když vyrazíte v takovém dresu za hranice regionu nebo dokonce republiky, zvlášť pokud jezdíte ve skupině. Tak dlouho neváhejte...

Autor: cykloRADKA Aktualizace: 22.10.2011
Stejně jako v minulých letech, budeme opět objednávat dresy u firmy KALAS, která šije kvalitní cyklistické oblečení z funkčních materiálů již roky. Nechala jsem si raději zaslat velikostní sadu dresů k ozkoušení. Závodníci mají totiž rádi spíše dresy na tělo, cykloturisté jsou zvyklí na trička spíš volnější. Ukázalo se, že ozkoušení je nutnost - v mém případě byl rozdíl velikosti objednávaného dresu oproti velikosti běžného oblečení dvě čísla. A takových nás bylo víc! Doslova nadšení byli někteří cyklisté s postavou vylepšovanou slavným plzeňským mokem. Nejen že dresy byly k mání od velikosti XS až do velikosti 7XL, ale vhodně vybraný design opticky zeštíhluje zejména pány. Design dresu najdete v příloze tohoto článku.

 

Typy dresů

testDalší objednávka bude tedy zahrnovat tři provedení dresu lišící se střihem (délka rukávů a zipů) a sílou materiálu. Zde jsou popsané jednotlivé varianty.

 

Standartní letní provedení dresu z příjemného tenkého funkčního materiálu PICOLLO (110g/m2), který na povrchu tvoří kostičky. Dres bude tedy s krátkým rukávem, třemi kapsami vzadu a krátkým zipem do stojáčku vpředu. Výrobní cena cca 850Kč (záleží na počtu objednaných kusů).

 

Tentokrát budeme opět objednávat i podzimní variantu dresu z podobně vypadajícícho ale teplejšího materiálu PICOLLO Thermo (200g/m2). Podzimní dres bude mít stejný potisk, ale dlouhé rukávy a celorozepínací zip vpředu. Tento dres se jako lehce hřejivá, ale prodyšná bundička hodí na chladná podzimní rána a na cesty v horách a jeho výhodou je, je ho spolu se standartním dresem můžete pěkně vrstvit jeden přes druhý. Výrobní cena cca 1150 Kč (záleží na počtu objednaných kusů).

 

testZ poslední objednávky se mi také osvědčil ultraletní tílkodres bez rukávů a delším zipem vpředu vpředu a kapsami vzadu, protože opálené rukávy od dresu zrovna nemiluju. Opět z materiálu PICOLLO (110g/m2), který je prodyšný a dobře odvádí pot. Výrobní cena cca 850Kč (záleží na počtu objednaných kusů).

 

Pokud chcete objednat pro sebe nebo jako dárek (třeba k Vánocům) pro někoho jiného, rozhodujte se rychle. Dresy budou k dispozici za výrobní cenu. Návod, jak na to, uvádím níže.

 

Spolu s dresy plzenskonakole.cz budu také objednávat další dresy EuroVelo 13 (EV13) Stezky železné opony (Iron Curtain Trail) jediné EuroVelo trasy, která by měla vést naším krajem. Materiálově i střihově stejné dresy v modré barvě a v designu s logem  EV13 jsou k dispozici za stejných podmínek.

 

 

 

Jak objednat

Pro všechny, kteří mají o dres zájem uvádím:

  • dresy se budou objednávat pro konkrétní osoby, možnost získat jej dodatečně například až na jaře NEBUDE
  • každý zájemce si musí vyzkoušet vhodný dres a zvolit si velikost ze vzorové velikostní řady
  • objednávka nabývá platnosti po složení zálohy
  • převzetí dresu proběhne v termínu po dohodě termínu dodání výrobcem


Jak vyzkoušet

testVyzkoušení prosím domluvte osobně se mnou telefonicky, mejlem či přes Skype. Kompletní kontakt najdete zde. Od Čt 20 do So 22/10/2011 je možné ozkoušet na veletrhu ITEP v hale TJ Lokomotiva na našem stánku hned za hlavním vchodem vlevo, poté nejlépe asi v podvečer mezi 17 a 19h u mne na Slovanech. Vše byste měli stihnout nejpozději do 31. října 2011, kdy chci objednávku uzavřít, abychom měli dresy ještě před Vánoci - mnozí je minule použili jako dárky pod stromeček. V tom případě přineste na zkoušku oblíbený dres toho, komu chcete dresík nadělit. Pečlivým poměřením vybereme ten pravý.

 

 

 

 

 

 

 

 

Přílohy

Design dresu plzenskonakole.cz (404.04 kB)
Design dresu Stezky železné opony (286.35 kB)