Na úvodní stránku
mail

plzenskonakole.cz

Informační portál pro ty, co chtějí objevovat Plzeň a její okolí ze sedla svého kola. Tipy na cyklovýlety, užitečné rady a aktuální informace o komunikacích pro cyklisty

Budou nové dresy plzenskonakole.cz - teď i v podzimní verzi

article

Když před dvěmi lety regionální informační portál pro cyklisty plzenskonakole.cz zahajoval svoji činnost, kromě tištěných propagačních materiálů jsme nechali vyrobit i čtyřicet dresů. Kvalitní funkční materiál, vhodný design, který ladí s logem, to byl důvod proč mne hned na jaře začali bombardovat další cyklisté s dotazy, jak se dá dres sehnat. Příprava byla náročná, každý zájemce si musel vyzkoušet dres z velikostní řady, což v cyklistické sezóně nestíhám a tak všichni zájemci čekali dva roky. Teď se chystá další objednávka. Jste-li místní patrioti a dresík se Vám líbí, máte teď jedinečnou možnost si ho objednat.

Autor: cykloRADKA Aktualizace: 07.10.2009

testDresy šila firma KALAS, která šije kvalitní cyklistické oblečení z funkčních materiálů již roky. Po zkušenostech od jiných jsem si nechala zaslat velikostní řadu dresů k ozkoušení. Závodníci mají totiž rádi spíše dresy na tělo, cykloturisté zvyklí na trička spíš volnější. Ukázalo se, že ozkoušení je nutnost - v mém případě byl rozdíl velikosti objednávaného dresu oproti velikosti běžného oblečení dvě čísla. A takových nás bylo víc! Doslova nadšení byli někteří cyklisté s postavou vylepšovanou slavným plzeňským mokem. Nejen že dresy byly k mání od velikosti S až do velikosti 7XL, ale vhodně vybraný design opticky zeštíhluje zejména pány. Design dresu najdete v příloze tohoto článku.

 

Typy dresů

Další objednávka bude tedy zahrnovat stávající letní provedení dresu z příjemného tenkého funkčního materiálu PICOLLO (110g/m2), který na povrchu tvoří kostičky. Dres bude tedy s krátkým rukávem, třemi kapsami vzadu a krátkým zipem do stojáčku vpředu. Výrobní cena 850Kč.

 

Kromě letní varianty budeme tentokrát objednávat i podzimní variantu dresu z podobně vypadajícícho ale teplejšího materiálu PICOLLO Thermo (200g/m2). Podzimní dres bude mít stejný potisk, ale dlouhé rukávy a celorozepínací zip vpředu. Výrobní cena 1150Kč.

 

Zvažuji také ultraletní variantu tílkodresu bez rukávů a výstřihem do V vpředu a kapsami vzadu, protože opálené rukávy od dresu zrovna nemiluju. Opět z materiálu PICOLLO (110g/m2), který je prodyšný a dobře odvádí pot. Kalkulaci zatím nemám.

 

Pokud chcete objednat pro sebe nebo jako dárek (třeba k Vánocům) pro někoho jiného, rozhodujte se rychle. Dresy budou k dispozici za výrobní cenu. Návod, jak na to, uvádím níže:

 

Jak objednat

Pro všechny, kteří by měli o dres zájem uvádím:

- dresy se budou objednávat pro konkrétní osoby, možnost získat jej dodatečně například až na jaře NEBUDE

- každý zájemce si musí vyzkoušet vhodný dres a zvolit si velikost ze vzorové velikostní řady

- objednávka nabývá platnosti po složení zálohy

- převzetí dresu proběhne v termínu po dohodě termínu dodání výrobcem

 

Jak vyzkoušet

testVyzkoušení prosím domluvte osobně se mnou telefonicky, mejlem či přes Skype. Kompletní kontakt najdete zde. Od So 10/10/2009 je možné zkoušení během dne, nejlépe asi v podvečer mezi 17 a 19h u mne na Slovanech. Vše byste měli stihnout nejpozději do 25. října 2009, kdy chci objednávku uzavřít, abychom měli dresy ještě před vánoci - mnozí je minule použili jako dárky pod stromeček.

 

Přílohy

Design dresu (404.04 kB)