Na úvodní stránku
mail

plzenskonakole.cz

Informační portál pro ty, co chtějí objevovat Plzeň a její okolí ze sedla svého kola. Tipy na cyklovýlety, užitečné rady a aktuální informace o komunikacích pro cyklisty

Chcete také dres plzenskonakole.cz? Objednáváme další!

article

Cyklistický dres už není zdaleka jen záležitost závodníků. Mnohý cykloturista již poznal výhody funkčního materiálu, zejména pokud se zpotí. Pokud se podaří skloubit kvalitní materiál s elegantním designem, dres si svého nositele najde sám. Dresy plzenskonakole.cz jsme objednávali už dvakrát a stále to nestačí. Proto rozjíždíme třetí objednávku, ve které máte na výběr - ultraletní, letní nebo podzimní dres. Nezkusíte ho také? Nevěřili byste, co to dělá, když taková plzeňská skupinka cyklistů ve stejných dresech vyrazí společně za hranice regionu nebo dokonce republiky...

Autor: cykloRADKA Aktualizace: 20.10.2010
Dresy budeme opět objednávat  u firmy KALAS, která šije kvalitní cyklistické oblečení z funkčních materiálů již roky. Po zkušenostech od jiných jsem si nechala zaslat velikostní sadu dresů k ozkoušení. Závodníci mají totiž rádi spíše dresy na tělo, cykloturisté jsou zvyklí na trička spíš volnější. Ukázalo se, že ozkoušení je nutnost - v mém případě byl rozdíl velikosti objednávaného dresu oproti velikosti běžného oblečení dvě čísla. A takových nás bylo víc! Doslova nadšení byli někteří cyklisté s postavou vylepšovanou slavným plzeňským mokem. Nejen že dresy byly k mání od velikosti XS až do velikosti 7XL, ale vhodně vybraný design opticky zeštíhluje zejména pány. Design dresu najdete v příloze tohoto článku.

 

Typy dresů

testDalší objednávka bude tedy zahrnovat tři provedení dresu lišící se střihem (délka rukávů a zipů) a sílou materiálu. Zde jsou popsané jednotlivé varianty.

 

Standartní letní provedení dresu z příjemného tenkého funkčního materiálu PICOLLO (110g/m2), který na povrchu tvoří kostičky. Dres bude tedy s krátkým rukávem, třemi kapsami vzadu a krátkým zipem do stojáčku vpředu. Výrobní cena cca 850Kč (záleží na počtu objednaných kusů).

 

Tentokrát budeme opět objednávat i podzimní variantu dresu z podobně vypadajícícho ale teplejšího materiálu PICOLLO Thermo (200g/m2). Podzimní dres bude mít stejný potisk, ale dlouhé rukávy a celorozepínací zip vpředu. Tento dres se jako lehce hřejivá, ale prodyšná bundička hodí na chladná podzimní rána, a na cesty v horách a jeho výhodou je, je ho spolu se standartním dresem můžete pěkně vrstvit jeden přes druhý. Výrobní cena cca 1150 Kč (záleží na počtu objednaných kusů).

 

Z poslední objednávky se mi také osvědčil ultraletní tílkodres bez rukávů a delším zipem vpředu vpředu a kapsami vzadu, protože opálené rukávy od dresu zrovna nemiluju. Opět z materiálu PICOLLO (110g/m2), který je prodyšný a dobře odvádí pot. Výrobní cena cca 850Kč (záleží na počtu objednaných kusů).

 

Pokud chcete objednat pro sebe nebo jako dárek (třeba k Vánocům) pro někoho jiného, rozhodujte se rychle. Dresy budou k dispozici za výrobní cenu. Návod, jak na to, uvádím níže:

 

Jak objednat

Pro všechny, kteří mají o dres zájem uvádím:

  • dresy se budou objednávat pro konkrétní osoby, možnost získat jej dodatečně například až na jaře NEBUDE
  • každý zájemce si musí vyzkoušet vhodný dres a zvolit si velikost ze vzorové velikostní řady
  • objednávka nabývá platnosti po složení zálohy
  • převzetí dresu proběhne v termínu po dohodě termínu dodání výrobcem

 

Jak vyzkoušet

testVyzkoušení prosím domluvte osobně se mnou telefonicky, mejlem či přes Skype. Kompletní kontakt najdete zde. Od Čt 21 do So 23/10/2010 je možné ozkoušet na veletrhu ITEP v DK INWEST na našem stánku hned za hlavním vchodem vlevo, poté nejlépe asi v podvečer mezi 17 a 19h u mne na Slovanech. Vše byste měli stihnout nejpozději do 31. října 2010, kdy chci objednávku uzavřít, abychom měli dresy ještě před Vánoci - mnozí je minule použili jako dárky pod stromeček. V tom případě přineste na zkoušku oblíbený dres toho, komu chcete dresík nadělit. Pečlivým poměřením vybereme ten pravý.

 

 

 

 

 

Přílohy

Design dresu plzenskonakole.cz (404.04 kB)