Na úvodní stránku
mail

Rady a nápady

Dobrá rada drahá... Tak vybírejte. Třeba vás bude něco inspirovat. Možná byste se také rádi podělili o nějakou dobrou radu. Pokud ano, pak mi napište. 

HLEDÁ se ukradené horské kolo KELLYS

article

V pátek 7.5.2010 bylo odcizeno před prodejnou Trisport na Slovanech v Plzni, Slovanská třída 31, horské kolo černo-zelené barvy, zn. KELLYS, rám 19,5´ s černou rámovou brašnou a se stříbrným podsedlovým nosičem s černou brašnou, nášlapnými oboustrannými pedály, cyklocomputerem Sigma 1600 se žlutou samolepkou, černými rohy na řidítkách, na levé straně s malým plastovým zpětným zrcátkem, košíkem na lahev Kellys, červenou zadní blikačkou, malým stříbrným zvonkem na řidítkách, na rámu červenou samolepkou Kalina, černými nastavovanými plastovými blatníky. Na kole bylo v osudnou dobu náhradní kolo s osmikolečkem vzadu, ale přehazovací páčka v brzdě má stupnici na devítikolečko. Také tam byly všechny doklady a klíče od bytu.

KONTAKT:

Pokud byste získali jakoukoliv informaci o ztraceném kole (v bazaru, zastavárně, na burze, v domě, ve vašem okolí apod.), dejte mi prosím vědět na tel. mob. 728 386 423, mail.: vaclavkalina@seznam.cz a víte-li o jiné možnosti, jak mi pomoci, či o přeposlání další osobě, budu vám vděčen.Autor: cykloRADKA Aktualizace: 12.05.2010

Současnou výbavu kola vidíte na  fotografii:test