Na úvodní stránku
mail

plzenskonakole.cz

Informační portál pro ty, co chtějí objevovat Plzeň a její okolí ze sedla svého kola. Tipy na cyklovýlety, užitečné rady a aktuální informace o komunikacích pro cyklisty

ITEP v plném proudu

article

Letos se plzenskonakole.cz prezentovalo opět společně s portálem NaKole.cz a certifikací Cyklisté vítáni

Pátý ročník veletrhu cestovního ruchu ITEP byl dnes v 10 hodin dopoledne zahájen. Skoro až na náš společný cyklistický stánek jsem ráno dojela na elektrokole. Jen posledních pár metrů od hlavního vchodu ke stánku jsem musela s kolem v ruce. Jako vystavovatelé jsme ještě před otevřením rovnali materiály na pult, aby pak po desáté vpluli dovnitř navštěvníci veletrhu. A co čekalo na cyklisty?

Autor: cykloRADKA Aktualizace: 22.10.2009

testNáš stánek jen pár metrů za vchodem nabízel některé tištěné materiály Nadace Partnerství k Moravským vinařským stezkám, ke Greenways stezkám a sérii regionálně zaměřených katalogů zařízení se značkou Cyklisté vítáni. Na stánku jsou k dispozici i propagační materiály některých subjektů s certifikací Cyklisté vítáni. Kontakty na zařízení se značkou Cyklisté vítáni jsou připravovány prezentovány na internetu ve spolupráci s nejčtenějším cykloturistickým portálem v Čechách NaKole.cz, jehož editorka Jitka Vrtalová přijela také na veletrh.  Cyklisté se nejčastěji ptají na mapy a tipy na výlety. Pro cyklomapy jsme odkazovali zájemce do druhého patra na stánek kraje, tipy na  výlety jsme nabízeli v tištěné podobě i odkazovali na její internetové provedení na portále plzenskonakole.cz. Takto je například zpracován cyklobalíček tří tras Na kole ze Spáleného Poříčí, nebo cyklobalíček Cyklobusem do Českého lesa.

 

ITEP probíhá ve třech podlažích Domu kultury. Dole najdete krom cyklistických a turistických stánků většinou stánky hotelů, v 1. patře pak regionální stánky. Stánek kraje, města Plzně a zahraničních vystavovatelů najdete ve druhém patře. Krom německých partnerů, kteří na ITEP vozí již některé materiály v češtině, zde najdete také stánek župy Caraş-Severin v Banátu, která na ITEP vyslala svou delegaci v čele s místopředsedou rumunské župy Ionesiem Ghiorghionim. Pan Ionesie Ghiorghioni spolu s hejtmankou Emmerovou podepsali v úvodu veletrhu protokol o spolupráci. Také stánky Francouzů a Italů, najdete ve druhém patře. Bohaté zastoupení zde má Slovensko, vč. naší partnerské Žiliny.

 

Když budete procházet pozorně a systematicky, máte možnost získat zajímavé propagační materiály pro své další putování na kole. Tak neváhejte - ještě máte dva dny. Veletrh ITEP je ještě otevřen:

Pá 23/10/2009  10 - 17 h

So 24/10/2009  10 - 16 h

 

Vstupné: ZDARMA

 

 

test

 

 

Fotogalerie