Na úvodní stránku
mail

plzenskonakole.cz

Informační portál pro ty, co chtějí objevovat Plzeň a její okolí ze sedla svého kola. Tipy na cyklovýlety, užitečné rady a aktuální informace o komunikacích pro cyklisty

Na veletrhu ITEP bude cyklistický stánek

article

Již počtvrté pořádá Plzeňský kraj veletrh cestovního ruchu ITEP. V Domě kultury v Plzni budou pro návštěvníky připraveny expozice ve třech podlažích. Na cyklisty bude letos čekat společný stánek  tří subjektů. Projektu Cyklisté vítáni, cykloturistického portálu NaKole.cz a samozřejmě i regionálního informačního portálu plzenskonakole.cz. Co vás na našem společném stánku pod záštitou Nadace Partnerství čeká?

 Autor: cykloRADKA Aktualizace: 20.10.2008

testSpeciální cyklistické materiály, informace a rady pro cyklisty např.  jak si zajistit dobré ubytování či jak správně zaparkovat kolo. Spolu s Jitkou Vrtalovou editorkou portálu NaKole.cz vám poradíme, kde najít vhodné informace pro vaše chystané výlety, či jak se na ně vybavit, jak si najít s kolem ubytování v Čechách a možná i za jejich hranicemi.

 

Na našem stánku také budete moci získat soutěžní kupón Cyklisté vítáni a to dokonce se speciálním zeleným razítkem započítávaným mimořádně do sbírky sedmi razítek certifikovaných objektů, které musíte získat, abyste měli šanci vyhrát cenu. Prvních 1001 soutěžících totiž získá dres nebo tričko s motivem vinařských stezek nebo Průvodce po Moravské vinné stezce.

 

4. ročník mezinárodního veletrhu ITEP bude zahájen již ve čtvrtek 23/10/2008 v 10h dopoledne. ITEP potrvá až do soboty, jako na každém veletrhu ale platí, že pokud chcete získat ty nejkvalitnější materiály, neměli byste svou návštěvu odkládat na poslední den. Takže na shledanou na ITEPU!