Na úvodní stránku
mail

plzenskonakole.cz

Informační portál pro ty, co chtějí objevovat Plzeň a její okolí ze sedla svého kola. Tipy na cyklovýlety, užitečné rady a aktuální informace o komunikacích pro cyklisty

Nájezdy na Papírenskou lávku opraveny

article

Ten, kdo jezdí po Papírenské lávce, musí při najíždění na těleso lávky vždy zpomalit. Přestože nájezdy byly ještě před pár lety plynulé, půda po nimi si zřejmě „sedla" a tak se vytvořil hrbol, který může být i nebezpečný při sjezdu od papírenské brány dolů k lávce. Přestože v těchto dnesch není zrovna stavebním úpravám přívětivé počasí, na opravě nájezdu se dnes pracovalo.

Autor: cykloRADKA Aktualizace: 18.12.2009

testA usilovně. Ráno, když jsem kolem lávky jela poprvé, dělníci odstraňovali asfalt na nájezdu. Když jsem se odpoledne tudy vracela, vše bylo již opraveno. Sjezd je nyní v celé šíři plynulý  a umožňuje pohodlný průjezd bez přibržďování  v obou směrech. Vzhledem k tomu, že Papírenská lávka patří ke cyklisticky nejfrekventovanějším místům v Plzni zlepšení by měla zaregistrovat většina plzeňských cyklistů  i tento koloběžkář, který tudy pojede z práce domů.