Na úvodní stránku
mail

plzenskonakole.cz

Informační portál pro ty, co chtějí objevovat Plzeň a její okolí ze sedla svého kola. Tipy na cyklovýlety, užitečné rady a aktuální informace o komunikacích pro cyklisty

V Plzni bylo otevřeno šumavské infocentrum

article

Chystáte se na kole na Šumavu? Na kole, pěšky, či na lyžích - pro všechny zájemce jsou připraveny informace a propagační materiály v novém Informačním centru Bavorský les - Šumava v Martinské ulici v Plzni. V pondělí 22. prosince zde bylo otevřeno za účasti zástupců české i bavorské strany první české infocentrum poskytující komplexní informace pro návštěvníky jedné z nejoblíbenějších turistických destinací v Čechách i Německu.

Autor: cykloRADKA (text a foto), Jana VANĚČKOVÁ (foto) Aktualizace: 26.12.2008

testInformační centrum Bavorský les - Šumava je součástí Interreg-projektu „Turistický destinační management Bavorský Les - Šumava". Jde o největší česko-bavorský projekt v oblasti cestovního ruchu jehož lídrem je VHS REGEN spolu s Regionální rozvojovou agenturou Šumava ve Stachách. Na německé straně již podobné turistické infocentrum ArberLand funguje, na české straně se chystá ještě otevření dalšího "šumavského infocentra" v Českých Budějovicích.

 

 

Otevřeno

testNa dobré adrese mezi Americkou a náměstím, v místech, kudy projdou denně spousty lidí, sídlí nové Informačním centrum Bavorský les - Šumava. Jeho dvě pracovnice Martina a  Petra vám podají šest dnů v týdnu od pondělí do pátku od 09:00 do 17:00 hodin a v sobotu od 09:00 do 13:00 hodin kompetentní informace o pozoruhodnostech na této, ale i na druhé straně česko-německé hranice procházející Šumavou.

 

Kontakt

Plzeň, Martinská, tel. 377 322 145

info.plzen@bavorskelesy.cz  www.bavorskelesy.cz

Otvírací doba

Po - Pá:  9-17h

So:         9-13h

 

Kontakty a otevírací dobu informačních center najdete v sekci Služby pro cyklisty - Informační centra.