Na úvodní stránku
mail

plzenskonakole.cz

Informační portál pro ty, co chtějí objevovat Plzeň a její okolí ze sedla svého kola. Tipy na cyklovýlety, užitečné rady a aktuální informace o komunikacích pro cyklisty

Veletrh ITEP otevřel své brány již poosmé

article

Na letošním ITEPu má stánek většina krajů ČR

Již podruhé lákají vystavovatelé z našeho kraje i ostatních krajů ČR turisty do haly TJ Lokomotiva v Plzni k návštěvě veletrhu ITEP, třetího největšího veletrhu cestovního ruchu v ČR, který otevřel své brány o měsíc dříve než obvykle. Více než stovka vystavovatelů tu ve 120 expozicích nabízí informace o zajímavých místech i tipy na cyklovýlety...

Autor: cykloRADKA Aktualizace: 20.09.2012

testVeletrh cestovního ruchu ITEP je atraktivní přehlídkou turistické nabídky našeho kraje. Cyklistům nabízí možnost načerpat informace o zajímavých místech, tipy na výlety na kole a získat zajímavé propagační materiály vč. cyklomap. Na ty se ale často musíte obsluhy na stánku zeptat. Pro mnohé cyklisty budou zdrojem inspirace také jiné kraje. Většina z nich tu má svůj stánek. Hlavním lákadlem pro širokou veřejnost se jistě stane bavorská sobota. Dopoledne nabídne prezentaci lidových řemesel a typického kulturního umění německých hostů. Odpoledne bude patřit bavorským tradicím, představení regionu a také tamním kulinářským specialitám. Po celou dobu veletrhu budou probíhat degustace produktů Plzeňského Prazdroje, a.s., ochutnávky regionálních potravin a kulinářských specialit z ostatních koutů Čech i zahraničí. Součástí veletrhu ITEP budou semináře na témata související s cestovním ruchem.

 

Záštitu nad letošním veletrhem převzal ministr pro místní rozvoj České republiky Kamil Jankovský a generální ředitel agentury CzechTourism Rostislav Vondruška. CzechTourism se na ITEPu bude prezentovat na dvou výstavních stáncích, kde mimo jiné představí webový portál Kudy z nudy - katalog tipů nejen na výlety. Prvních deset vylosovaných úspěšných účastníků poznávací soutěže Prázdninová štafeta, bude slavnostně vyhlášeno v pátek odpoledne. Vítěz se může těšit na rodinný zahraniční zájezd do Disneylandu v Paříži, 2. cena je vyhlídkový let nad Plzní, 3. cenou je poukázka na nákup zboží v cyklocentru a připraveny jsou i ceny pro další vítěze. 

 

Otevírací doba a příjezd

testMísto:

nová hala TJ Lokomotiva, Úslavská ul. v Plzeň-Slovany

 

Kdy:

ve Čt 20. a Pá 21. 9. 2012 denně od 10 do 18 hod,

v So 22. 9. 2012 od 10 do 17 hodin

 

Vstupné: Na celý veletrh vč. doprovodných akcí je vstup zdarma.

Počet vystavovatelů 101 (v r. 2011 bylo 103)

Počet expozic 111 (v r. 2011 bylo 120)

Příjezd autem viz odkaz (jde o trasu od hlavního vlakového nádraží)

Příjezd tramvají č. 2 z centra města do zastávky Slovany, Habrmannova (z nám. Republiky či zastávky hl. nádraží ČD, Sirková)

Podrobný doprovodný program ITEPu 2012 naleznete na www.turisturaj.cz.

 

Fotogalerie