Na úvodní stránku
mail

plzenskonakole.cz

Informační portál pro ty, co chtějí objevovat Plzeň a její okolí ze sedla svého kola. Tipy na cyklovýlety, užitečné rady a aktuální informace o komunikacích pro cyklisty

Cykloklub a Author Team Stupno představili sezónu 2008

article

Na tiskové konferenci v hotelu Continetal představili novinářům nastávající cyklistickou sezónu Autor Team Stupno a Cykloklub Plzeň. Ten první se věnuje podpoře talentované mládeže v cyklistice, ten druhý zde vystupoval mj. jako organizátor cyklistických závodů a vyjížděk v Plzni a okolí. Teenageři z Autor Teamu zde představili nejen svá kola, ale také své cíle, kterých chtějí v této sezóně dosáhnout.

Autor: cykloRADKA Aktualizace: 01.04.2008
testZa Cykloklub, který je nástupcem Cykloturistického oddílu TOM 4712 Slavia VŠ Plzeň činného v letech 1958 - 2002, představil aktivity této sezóny Jan Hakl. Cykloklub už od svého založení spolupořádá tradiční vytrvalostní akci Západočeským regionem za 17 hodin a od loňského roku Plzeňské časovky. Letos jich bude šest, přičemž ta poslední bude mít dva termíny. Slavnostní vyhlášení pak proběhne 14. října 2008 večer v hotelu Continental. Plzeňské časovky Pilsen Stell Cup 2008 letos zahrnou silniční i MTB závody do vrchu, závod na pevný kilometr a silniční závod na okruhu. Zájemci se mohou přihlásit přímo v místě startu před začátkem. Informace o akcích Cykloklubu Plzeň najdete v sekci Akce - v regionu.

 

Pro ty, co se chtějí jen projet, a nemusí při tom zrovna závodit, pořádá cykloklub pravidelné cykloklubí vyjížďky. Každé úterý silniční a každý čtvrtek MTB. Sraz je vždy v 16.15 pod mostem U Ježíška (u REMAXu). Vyjížďka trvá 2,5-3 hodiny. Více se dozvíte na stránkách Cykloklubu.

 

Přílohy

Akce cykloklubu 2008 (44.08 kB)