Na úvodní stránku
mail

Akce

Út 22/9/2015 - Velká plzeňská podzimní cyklojízda

article

Cyklojízda je svátkem městské cyklistiky a ukazuje, že i lidé na kolech a koloběžkách mají v městské dopravě své místo. Cyklojízdu pořádá iniciativa Plzeň na kole (nezaměňuj s Plzeňsko na kole), jedná se o akci veselou, spořádanou, nahlášenou, povolenou a přátelskou. Zvonky, trumpety, kazoo, píšťalky a jiná rámusidla s sebou.  Určeno pro kohokoli od extrémně rekreačních cyklistů po jezdce Tour de France (ochotné jet tempem extrémně rekreačních cyklistů). Městské cyklistky a cyklisti, ukažme, že jsme tady a že je nás spousta! Rodiny s dětmi vítány, rodiče ručí za své děti.

START

Út 22/9/2015 v 17.00h, sraz u Andělíčka na náměstí Republiky v Plzni

TRASA

v centru města Plzně, po silnicích a cyklostezkách (po chodnících a pěších zónách se bude tlačit kolo), na závěr malé hudební zpestření

INFORMACE

www.plzennakole.czAutor: cykloRADKA Aktualizace: 20.09.2015

testInformace k chystané cyklojízdě:

Cyklojízda se koná v průběhu Evropského týdne mobility.Cyklojízda je svátkem městské cyklistiky a ukazuje, že i lidé na kolech a koloběžkách mají v městské dopravě své místo. Projeďme se ulicemi našeho města vesele a bez obav! Cyklojízdu pořádá iniciativa Plzeň na kole, jedná se o akci veselou, spořádanou, nahlášenou, povolenou a přátelskou.

 

Cyklojízdu podporují například:

a další.


www.fb.com/plzennakole | www.plzennakole.cz