Na úvodní stránku
mail

plzenskonakole.cz

Informační portál pro ty, co chtějí objevovat Plzeň a její okolí ze sedla svého kola. Tipy na cyklovýlety, užitečné rady a aktuální informace o komunikacích pro cyklisty

Veletrh ITEP se blíží

article

Již popáté pořádá Plzeňský kraj veletrh cestovního ruchu ITEP. V Domě kultury v Plzni budou pro návštěvníky připraveny expozice ve třech podlažích. Na cyklisty bude letos opět čekat společný stánek Cyklisté vítáni, cykloturistického portálu NaKole.cz a samozřejmě i regionálního informačního portálu plzenskonakole.cz. Co vás na veletrhu čeká?

Autor: cykloRADKA Aktualizace: 18.10.2009

testNáš cyklistický tým pro Vás bude mít připravené tištěné materiály, informace a rady pro cyklisty např. jak si zajistit dobré ubytování či jak správně zaparkovat kolo. Spolu s Jitkou Vrtalovou editorkou portálu NaKole.cz vám poradíme, kde najít vhodné informace pro vaše chystané výlety, či jak se na ně vybavit, jak si najít s kolem ubytování v Čechách a možná i za jejich hranicemi. Navíc si budete moci prohlédnout, ale i vyzkoušet skládací elektrokolo, nebo objednat nový dres plzenskonakole.cz.To vše na stánku v přízemí hned za hlavním vchodem.

 

Pátý ročník mezinárodního veletrhu ITEP bude zahájen již ve čtvrtek 22/10/2009 v 10 h dopoledne. ITEP potrvá až do soboty, jako na každém veletrhu ale platí, že pokud chcete získat ty nejkvalitnější materiály, neměli byste svou návštěvu odkládat na poslední den. Na stáncích budou k dispozici nové materiály z našeho regionu i z jiných částí CŘ nebo ze zehraničí - letos z Německa, Slovenska nebo třeba Francie. Takže na shledanou na ITEPU!

 

 

Otevírací doba, vstupné a program ITEPu 2009

Čt  22/10/2009  10 - 18 h
Pá 23/10/2009  10 - 17 h

So 24/10/2009  10 - 16 h

 

Vstupné: ZDARMA

 

Podrobný program najdete v příloze tohoto článku

 

 

test 

Přílohy

Program ITEPu 2009 (958.40 kB)