Na úvodní stránku
mail

CYKLOČTENÍ

Časopis, který slouží pro orientaci na cyklistickém mediálním trhu. Informuje hlavně o knižních novinkách z vydavatelství CYKLOKNIHY, ale i o celkové nabídce cyklistické a cykloturistické literatury u nás.

CYKLOčtení - jaro 2012

article

CYKLOČTENÍ je jediný časopis v ČR, který slouží pro orientaci na cyklistickém mediálním trhu. Informuje hlavně o knižních novinkách z vydavatelství CYKLOKNIHY, ale i o celkové nabídce cyklistické a cykloturistické literatury u nás. Vychází 2x - 3x ročně a každé číslo je k dispozici také v elektronické podobě na několika cyklistických portálech, mj. zde:

Letošní jarní číslo, které je právě v tisku a ke čtenářům se dostane v nejbližší době, přináší informaci z cyklistického veletrhu Bike Brno, kde ve stánku CYKLOKNIH nastala v jeden okamžik největší koncentrace cykloturistů, kteří kdy na kole objeli svět, velký rozhovor s Jitkou Vrtalovou z portálu NaKole.cz, podrobné propozice o cykloturistické akci Cyklovíkend s Cykloknihami a se Sport Arsenalem, která se uskuteční už počtrnácté a pochopitelně hlavně spoustu informací o nových knihách s cyklistickou a cykloturistickou tématikou. Pokud chcete mít CYKLOČTENÍ i v tištěné podobě, k dispozici bude ZDARMA na několika veletrzích, například na FOR BIKES nebo na Světu knihy; oba se konají v Praze.

Autor: cykloRADKA Aktualizace: 08.03.2012
.