Na úvodní stránku
mail

Mapy a brožury

Zde najdete informace o tom, jaké mapy, brožury či průvodci o Plzeňsku jsou pro cyklisty k dispozici. Dočtete se zde, jaké území mapa zahrnuje, v čem je dobrá a v čem jsou její slabá místa. Snáze si tak vyberete tu správnou mapu. 

Cykloslovníček česko-německo-anglický

article

Tato publikace je šikovným pomocníkem všech cyklocestovatelů, kteří se protřebují domluvit anglicky a německy v zahraničí. Jde o útlou brožurku rozměru 20,5 m x 15,5 cm ve formě malého sešitku, kde je na každé straně asi 25 slov a frází k tématu jako je ubytování, dotazy na cestu, komunikace v restauraci či při defektu. 

 

A co na této mapě oceňuji já? Mít po ruce takto přehledně slovíčka i jednoduché věty či fráze, které potřebujete při cestování na kole, může být někdy k nezaplacení, zvlášť pokud se ztratíte, onemocní vám kamarád, který umí německy, nebo když potřebujete opravit defekt na kole. Slovníček je přehledně uspořádaný - na každé dvojstraně jsou tři sloupce  - v češtině, v němčině a v angličtině. Také formát je šikovný - vejde se do kapsy od dresu. Úplnou znalost jazyka vám tento slovníček ale nenahradí. 

 

Vydalo:  Centrála cestovního ruchu jižní Moravy v lednu 2013  

 

K dispozici: Je ke stažení v elektronické podobě. Vážní zájemci si tištěnou verzi mohou objednat u vydavatele na adrese: info@ccrjm.cz,

 

Cena:  ZdarmaAutor: cykloRADKA Aktualizace: 14.02.2013
.