Na úvodní stránku
mail

Mapy a brožury

Zde najdete informace o tom, jaké mapy, brožury či průvodci o Plzeňsku jsou pro cyklisty k dispozici. Dočtete se zde, jaké území mapa zahrnuje, v čem je dobrá a v čem jsou její slabá místa. Snáze si tak vyberete tu správnou mapu. 

KUDY NA KOLE K ZÁMKU KOZEL ... a zpět (leták s mapkou)

article

titulka

Leták formátu 20 x 50 cm skládaný do "harmoniky" obsahuje mapku dopoučené cesty z Plzně přes Starý Plzenec až na Kozel. Zpáteční cesta je vedena až na Slovany jinou trasou. Text a fotografie kolem mapy upozorňují na zajímavosti na trase.

A co na tomto letáčku oceňuji já? Trasa je vedena maximálně mimo komunikace - využívá cyklostezek, lesních a polních cest a nových lávek přes dálnici a přes Úhlavu (Dálniční lávka) v Hradišti u jezu (Lemova lávka). Ukáže též, kde elegantně překonat dálnici a jakých zajímavostí si po cestě všimnout. Kdo nezná, bude možná překvapen, že do Starého Plzence se nemusí jet na kole jen po silnici.

Vydalo: v roce 2005 (upravený dotisk v roce 2007) nakladatelství RAMAP za podpory Města Plzně, městských obvodů, kterými trasa prochází, města Starý Plzenec, obce Šťáhlavy, Regionální rozvojové agentury PK a Plzeňského kraje. Podpořil ho i Hostinec U Horbenů v Hradišti a Areál Hájek (dotisk 2007)

K dispozici: v informačním centru MP vedle radnice a na hlavním nádraží, v informačním centru ve Starém Plzenci, na obecním úřadě ve Šťáhlavech či úřadech městských obvodů na Slovanech a v Černicích

Cena: zdarma

 Autor: cykloRADKA Aktualizace: 29.07.2007
.