Na úvodní stránku
mail

Diskuse k článku:
Jaké vlaky a autobusy si přejí v kraji cyklisté?


zpět na článek

Kola a ČD
Přečetl jsem první tři příspěvky a myslím, že kdyby se podařilo zrealizovat jen podněty v nich zmíněné, situace pro cyklisty na dráze by se zlepšila aspoň o 1000 procent. Vedle dráhy na Ž. Rudu jsou otřesné podmínky pro cestování s kolem i na trase Plzeň - Horažďovice předm. Než dojde ke změně, doporučuji vozit "gumycuk" a kolo si v chodbičce připoutat k okenní přepážce. Pro inspiraci pro zlepšení snad nemusíme až do zahraničí. Při cykloturistice po Středočeském kraji jsem zjistil, že tak mizerné podmínky pro cestování s kolem jako jsou v některých místech kraje Plzeňského nemusí být všude. V. S.
Komplikace dveří
Ja doufám ve změnu trasy Železná Ruda - Klatovy - Plzeň. Jezdí zde starší vlaky mající nejen schody, ale hlavně úzké dveře a už jsem zažil, že se tyhle dveře na nakloňeném nástupišti samy po otevření zavíraly. Nebýt průvodčího, tak jsem neměl šanci sám s kolem vystoupit.
Označení na vagonech
Symboly kola na vagonech pro kola by měly být velké, jako v Bavorsku, aby je cyklisté rozrznali již na přijíždějícím vlaku. Tak je to například v Bavorsku s nápisem: Počet kol omezen
Re: Označení na vagonech
Doplnila jsem textem i fotograficky, jak bývají označeny vozy v Německu, Švýcarsku a Dánsku.
09.12.2017 cykloRADKA Odpověďět
<< < 1 > >>

Nový příspěvek:

Autor:
Email:
Titulek:
Text:
Opište 3 červené znaky z obrázku: captcha image