Na úvodní stránku
mail

Diskuse k článku:
Plzeňský kraj chce umístit na nádraží cykloboxy


zpět na článek

Jsou hezké ,ale....
Cykloboxy byly omyl. Další oblastí, na kterou se hodlá magistrát -PRAHA- v nejbližší době zaměřit, je pilotní projekt – tzv. KOLárna. „Jde o uzamykatelný přístřešek, kam bude možné uskladnit několik desítek kol v patrových stojanech. K dispozici bude i pumpa a základní nářadí pro servis kola,“ uvedl Jaroslav Mach, vedoucí oddělení rozvoje dopravy magistrátu. KOLárny by v budoucnu měly nahradit neefektivní a nákladné cykloboxy, do nichž se vejdou maximálně dvě kola a které jsou už instalované například v Klánovicích, Vršovicích nebo Letňanech. https://www.blesk.cz/clanek/regiony-praha-praha-zpravy/601257/kolarny-misto-drahych-cykloboxu-nove-stezky-i-stojany-na-cyklistiku-v-praze-letos-padne-100-milionu.html
11.05.2019 Vítek Odpověďět
Tak nevím.....
Tak nevím,jestli vítězný návrh chápu správně-skutečně se jedná o roletu? Napadlo někoho, že roleta jednak není vodotěsná, navíc v zimě v ní voda zamrzne a box se stane nedobytným do nejbližší oblevy? Proč nekoupit něco, co už léta někde funguje?
To je opravdu originální česko-plzeňský příspěvek k parkování kol na nádražích. Že je něco hezké nebo ošklivé je subjektivní pohled, takže k tomu se nevyjádřím. Jen mi napadá, jak bude vypadat takové parkoviště dejme tomu pro dvacet jízdních kol. Inu, není nad originalitu, i když lepší vzory jsou kousek za bavorskou hranicí.
<< < 1 > >>

Nový příspěvek:

Autor:
Email:
Titulek:
Text:
Opište 3 červené znaky z obrázku: captcha image