Na úvodní stránku
mail

Diskuse k článku:
Jeďte po cyklostezce - ale kudy na ní vjet?


zpět na článek

diskuse
Je to o ničem,každý si dělá nárok na to své místečko ted jsou kolem Radbuzy rozmístěni cedule o toleranci ale jak se má tolerovat když jedou 2 kočárky vedle sebe po cyklopěší cestě konkrétně od papírenský lávky do Doudlevec nebo na té samé cestičce,nudličce na jedné straně kočárek a na drudé maminka s capartem většina cyklistů nemá nepovinný zvonek a tak nemůže na sebe ani upozornit.
Nájezdy
Problém s parkováním na místech pro vjezd na cyklostezku je problém, další problém je chování chodců na pruhy rozdělených cyklostezkách. Zde se chodci zásadně prochází po pruhu pro cyklisty, případně ještě tlačí kočárek.Využívám stezku od Belánky právě k podchodu u Harantovi ul.a denně tu mám problémy s chodci.
06.03.2009 Alena Odpověďět
Re: Nájezdy
Další takový problém je na cyklostezce v ul. E. Beneše, dost často stávají auta v nájezdu u Stehlíkovo ul. a o chování chodců třeba na stezce pod papírnou ani nemluvím. Hlavně v zimě kdy jezdí míň cyklistů si tam připadám jako vetřelec :kočárky, psi, houf chodců a na zazvonění všichni pohoršeně kroutí hlavami co tam vlastně chci.
12.03.2009 pe3k Odpověďět
Re: Re: Nájezdy
No, jak cyklistovi mi to taky vadi, ze se porad musim na cyklostezce vyhybat chodcum, kocarkum apod. Nadruhou stranu se ani tem chodcum nedivim - vetsina cyklostezek je udelana tak, ze magistrat proste jenom nakreslil caru na chodniku, bodnul znacku a pripocet kilometry. Z pohledu chodcu jim zuzil jejich chodnik kterej leta pouzivali na prijemne prochazky (napr. okolo Radbuzy od papirenske lavky), a ted jim z toho udelal uzkou nudli kde muzou chodit a musej poustet cyklisty. Z jejich pohledu jsou tam cyklisti vetrelci, ktery tam narval magistrat by nahonil kilometry cyklostezek, jim vyhovoval vic ten klid predtim kdy tam cyklostezka nebyla.
20.03.2009 Jindra Odpověďět
Cyklostezky v Plzni
Kdyby byly cyklostezky v úrovni vozovky a ne na chodnících, tak by střety s chodci, kočárky, psy, dětmi a dalšími nebyl problém. Navíc by se nemuselo u každé příčné ulice slézat z kola neb oficiální přejezdů je jen pár. Bohužel tento trend díky pohledu na věco Policie ČR je v Plzni zabetonován, takže teď již zbývá jen ta osvěta pro chodce, psy, kočárky a děti.
31.03.2009 jenda Odpověďět
<< < 1 > >>

Nový příspěvek:

Autor:
Email:
Titulek:
Text:
Opište 3 červené znaky z obrázku: captcha image