Na úvodní stránku
mail

Diskuse k článku:
Týden mobility v Plzni odstartoval módní přehlídkou na kolech


zpět na článek

Módní přehlídku jsem viděla jen na fotkách, ale...
Ty sexy-sebevražedkyně v lodičkách byly jistě atraktivním objektem pro upoutání pozornosti kolemjdoucích, avšak v praktickém každodenním životě se už většinou nemůžeme jenom takhle "nalehko" producírovat. Takový zkreslující dojem vyvolávají pochopitelně všechny módní přehlídky, avšak tato měla motivovat k běžnému využívání jízdních kol k přepravě! Nevím, nakolik je fotodokumentace z této akce úplná, ale já zde velmi postrádám ještě nějaký praktický nápad, jak na kolo alespoň trochu elegantně naložit nějaký ten běžný nákup, který zpravidla na svých cestách po městě pořizujeme. Jinak ale - ty kloboukohelmy jsou fakt super! Kde jsou k mání?
10.09.2010 Hanka Odpověďět
Re: Módní přehlídku jsem viděla jen na fotkách, ale...
Nákup osobně řeším batůžkem, případně je možný implementovat na nosič elegantní košíček pro dámy. Helmy - jistě odpoví cykloRadka a nebo internetový vyhledávač.
10.09.2010 Míra Klas Odpověďět
Re: Re: Módní přehlídku jsem viděla jen na fotkách, ale...
Na kole běžně nakupuji, to své mám vybavené velkým košíkem na nosiči na zadním kole.Menší nákup se tam vejde, drobnosti přidávám do batůžku, ale lze využít i košíček vpředu - tam se dobře vozí kabelka... Přilby Yakkay jsou už v ČR k mání právě u Citybikes (link v článku) - ti nám je také na přehlídku zapůjčili.
Re: Re: Re: Módní přehlídku jsem viděla jen na fotkách, ale...
O.K. Pochopitelně i já běžně nakupuji do batohu (a oproti nákupním taškám, které se musí tahat v ruce, si s nákupem na zádech na tom kole vyloženě lebedím), ale na inspirativní přehlídce dobrých nápadů by nějaký ten uzamykatelný pevný box jako stabilní výbava ke kolu jistě neuškodil... Nemyslíte? Ne vždy a pro každou příležitost může mít totiž člověk na sobě takové oblečení, které je k tomu batohu vhodné. Vím své... O jednu perfektní taštičku na řidítka (i s pláštěnkou atd.) jsem už kdysi přišla, tu současnou si tedy nyní již hlídám lépe, ale pevná uzamykatelná schránka přimontovaná důkladně ke kolu by se mi určitě hodila. Vzhledem k tomu, že kolo je můj hlavní dopravní prostředek, vozím s sebou zpravidla mnohem více věcí, než je normálně únosné a každá vychytávka, která při tom pomůže, velmi potěší... Na kloboukohelmy se příležitostně v Praze asi podívám a vyzkouším. Škoda, že v Plzni zatím nejsou. (Nebo snad také? Z odkazu to nevyplynulo.) P.S.: CykloRADCE i ostatním Radkám přeji k dnešnímu svátku vše nej... :-)
14.09.2010 Hanka Odpověďět
Re: Re: Re: Re: Módní přehlídku jsem viděla jen na fotkách, ale...
Zamykatelný box na nosič kola se už opravdu prodává, myslím, že ho používá cyklohlídka městské policie v Hradci Králové, pokud si dobře pamatuji... Na internetu jistě najdete. Na příští přehlídku si připravíme i košíčky, zvonky a jiné městské doplňky kol. Pokud vím přilby YAKKAY se v Plzni zatím neprodávají, ale možná brzy po těch dotazech, co jsem na ně měla, budou... Nám se také libily! Díky za přání, dnes to asi hlásili rádiem, tolik gratulantů :-O
<< < 1 > >>

Odpověďět:

Re: Módní přehlídku jsem viděla jen na fotkách, ale...
Nákup osobně řeším batůžkem, případně je možný implementovat na nosič elegantní košíček pro dámy. Helmy - jistě odpoví cykloRadka a nebo internetový vyhledávač.
10.09.2010 Míra Klas
Autor:
Email:
Titulek:
Text:
Opište 3 červené znaky z obrázku: captcha image