Na úvodní stránku
mail

Diskuse k článku:
Cykloorienťák aneb jak jsme jeli na kole za zážitky


zpět na článek

oprava textu u fotky
U fotky nadějní CHameleoni je tým Old Medison, který nedojel kompletni pro neopravitelnou závadu na přehazovačce. Po dohodě v týmu jsme si to mimo soutěž dojeli a jsme s body spokojeni. 292b. 74km, nastoupáno 1218m, 16,7km/hod. Jinak se těšíme na příští ročník opět s perfektní organizací jako letos. Jarda Prantner
Dědouší a taťuldové
Také posíláme všem pořadatelům poděkování za perfektně strávenou sobotu. Zúčastnili jsme se obou ročníků a už teď se těšíme na příští rok a na setkání s Vámi všemi skvělými cyklisty. A příští rok na Třemšín - jedině zdola po žluté - zážitek nadevše. Ahoj Karel, Milan a Kája z Plzně.
ROTOPED
Posílám touto cestou VELKÉ poděkování všem organizátorům a také těm, co zapomněli na "lenošku" doma v pokoji a vyrazili s námi, DÍKY za perfektní SOBOTU. Příště se uvidíme zase.
19.09.2011 Petr Odpověďět
SUPER
1) Děkuji VŠEM pořadatelům za super zážitek! 2) kdo nezažil, nepochopí 3)"zamalada" jsem orienťáky běhala, ale tohle cyklování po lese s mapou v ruce (a někdy i s kolem na zádech) - to prostě nemá chybu!
Estéti.
Ani nevím, kde naše kapitánka vzala název týmu Estéti.... Ale k závodu - máme jen chválu a neupravovali bychom pro rok 2012 zhola nic !!! Díky Libor a Eva.
<< < 1 > >>

Nový příspěvek:

Autor:
Email:
Titulek:
Text:
Opište 3 červené znaky z obrázku: captcha image