Na úvodní stránku
mail

Diskuse k článku:
Rekonstrukce koridoru uzavře páteřní cyklotrasy v Plzni


zpět na článek

Mesto kultury
Vazne zde kominikace. Prijde me ze se o existenci a vyznamu cyklisticke dopravy v evropskem meste kultury moc zodpovedne nepremysli. Bylo pro me velkym prekvapenim, kdyz jsem byl v den uzaverky odklonen "na jinou kolej". Pro Plzni projizdejiciho "dalkare" to bude jiste zajimave zpesterni a pokud mu zde take neukradnou kolo, bude na Plzen dlouho vzpominat.
Ode dneška je zavřena i Prokopova ul, kterou jsem používal jako objížďku. Pomohla mi mapa u tohoto článku, zkusím podle ní průchod do Resslovy. Doufám v lepší časy, kdy cykistika bude brána jako rovnoprávný druh dopravy, a pokud už výjimečně město uzavře naší "dálnici", tak bude samozřejmostí vyznačit bezpečné objížďky. Velý dík CykloRadce za všechny aktivity na podporu cyklistiky.
29.03.2012 Petr Douša Odpověďět
Objížďky
Domnívám se, že vůbec nikomu nedošlo, že v rámci opravy koridoru vůbec nějaké cyklostezky existují....zbývá mi jen vyjádřit přesvědčení, že se snad v dostatečném předstihu před začátkem sezóny podaří označení objížděk instalovat. Bylo by to zejména vhodné kvůli průjezdům cizinců, kteří se tímto dostanou do pasti jak dopravní tak i jazykové.
Vyznačení objížděk
Objížďky pro cyklisty by měly být měly být zřetelně vyznačeny i v jazycích našich hostů; přinejmenším v němčině a angličtině Propojení železniční a cyklistické dopravy nabývá na významu. Přece se Plzeň nedá zahanbit nějakým Mnichovem nebo dokonce Rokycany!
<< < 1 > >>

Nový příspěvek:

Autor:
Email:
Titulek:
Text:
Opište 3 červené znaky z obrázku: captcha image