Na úvodní stránku
mail

Diskuse k článku:
Bude mít Plzeň svůj ´Vélib´?


zpět na článek

Tomuhle nápadu rozhodně fandím!
Pokud se povede tento záměr uskutečnit, budu mít zase o něco víc důvodů být na naše město hrdá... pevně doufám, že něco takového chtějí i naši měsští zástupci. Doudlevce, Bory, centrum města, Slovany, to vše jsou dobře vymyšlené lokality, kde začít. Dovedu si představit i rodinný výlet na kolech do ZOO nebo na koupání na Bolevák nebo jen zajet na rychlý nákup třeba na Borská Pole.
Plzeň na kole
Skvělký nápad a doufám, že se ho i ujme nějaký šikovný marketingový stratég:-))) když může někdo utrácet za reklamu na balonech či malých letadlech, mimochodem ne vždy si toho všimnu:-) většinou nemám hlavu v oblacích, tak proč bych si nevšiml vlaječky s reklamou na kole které si to drze prokličkovává dopravní zácpou:-)))
12.07.2012 sedlipeta Odpověďět
Ať to zkusí na Slovanech
Je příznačné, jak už v tomto minivzorku vysvítá ze 75% skepse vůči "velké" radnici - občané už vědí, co mohou ne-očekávat. Doporučil bych firmě, aby jednala napřed s radnicí na Slovanech, tam přece jen nesedí samí zabedněnci. Brzy bude hotov podchod z nádraží do Železniční ulice, což by mohlo být ideální východiště a další stanice např. u Dvořáka, na Nám. Milady H., u Olympie.
velice dobré
uvítala bych jej doufám,že to naši radní schválí a ,že udělají stanice kde by to bylo velice prospěšné.např. konečná č.1 Bolevec-vyjížďka do areálu boleveckých rybníků a cyklostezky -Třemošná a hlavně aby toé nebylo moc drahé
05.07.2012 verča Odpověďět
Projektu fandím, ale..
Bylo by to bezvadné. Pro větší rozšíření (využívání) je třeba zlepšit cyklo-spojení zejména na ose areál univerzity-Bory-centrum. Systém by měl mít také jasnou podporu města. To se ale dá těžko předpokládat. Současné vedení města zatím podporuje hlavně projekty jiného typu (depo, spalovna, fotbalový stadion, divadlo), všeobecně prospěšné věci moc ne.
04.07.2012 Stenly Odpověďět
Zajímavé
Přiznávám, že i já jsem zvědavý jak vše nakonec dopadne. Myšlenka je velmi dobrá, uvidíme zda nám ji politici jako spoustu jiných věcí nezamotají. V každém případě držím palce a věřím, že bude vítězit zdravý rozum a Plzeň se začne přibližovat ostatním evropským velkoměstům v systému dopravy.
Bezva, ale..
Jéje, to by se to po Plzni dopravovalo. Mám ale strach že : a) město Plzeň to nedotáhne do konce b) stanice budou rozmístěny naprosto nahodile a nelogicky c) bude to neúnosně drahé( i když podle článku by tomu tak být nemělo) Jinak tomu projektu fandím, držím palce a těším se jak to budu používat. A hlavně si myslím, že Plzeň je dostatečně velké město aby to tady takhle mohlo fungovat ke spokojenosti jak uživatelů, tak i dostatečně velkých sponzorů.
04.07.2012 Petr Černý Odpověďět
<< < 1 > >>

Nový příspěvek:

Autor:
Email:
Titulek:
Text:
Opište 3 červené znaky z obrázku: captcha image