Na úvodní stránku
mail

Diskuse k článku:
Singlík u Horní Břízy - lahůdka nejen pro bikery


zpět na článek

Hezký...
Už jsem to taky zkusil, je to skvělý, jiný a zajímavý. A určitě bych něco takového i podpořil. Třeba zakoupením nějaké samolepky.
04.09.2012 Petr Černý Odpověďět
Nepochopení
K souhlasným dopisům je třeba dodat, že se nejedná o dopravní stavbu, ale o sportovní zařízení, které je možno využít k dopravě - když je sucho. Cyklostezka za "milionové náklady" dopravní stavbou je. Je dobré mít singltreky i cyklostezky. Mimo ČR by mezi tak blízkými a z mnoha hledisek propojenými obcemi, jako jsou Třemošná a H.B dávno cyklostezka byla. Podobně by to bylo např. mezi Vejprnicemi a Křimicemi atd., atd. Singltreky zaostávání ČR v cyklistické dopravě, které je ostatní Evropě stále nápadnější, nevyřeší.
Skvělý nápad
Skvělý nápad a výborná inspirace, jak řešit jednoduché cyklostezky bez zdlouhavých projektů a miliónových nákladů k naprosté spokojenosti velké většiny cykloturistů.
Velké Dík
Za tuto trasu Panu Bretšnajdrovi velmi děkuji,jezdím po ní dvakrát denně a po zkušenostech kdy řidiči na silnici cyklistu neberou jako součást provozu je tato trasa výborná a zvládne ji kdokoli i malé dítě
Re: Velké Dík
I já si vyzkoušela a doporučuji i ostatním. Je to něco jiného, ale rozhodně to stojí za to!
17.08.2012 cykloRADKA Odpověďět
<< < 1 > >>

Nový příspěvek:

Autor:
Email:
Titulek:
Text:
Opište 3 červené znaky z obrázku: captcha image