Na úvodní stránku
mail

Diskuse k článku:
Jak jsme sbírali zážitky kolem Spáleného Poříčí


zpět na článek

Cyklisticky za zážitky
Krásně napsaná reportáž, díky ní se znovu vracím na jednotlivá místa kontrol a projíždím si celou trať. Pořadatelům díky za skvěle připravený a zorganizovaný závod. Po dvou ročnících v Brdech a v okolí Sp. Pořičí jsme se projeli také krásnou nepomuckou krajinou. Už teď se těším na příští rok a na dslší pokračování tohoto cyklozávodu.
Díky!
Velké díky patří hlavně organizátorům akce - bylo to prostě opět SUPER!!! Naše fotka na titulce hovoří za vše.. I když poslední v cíli, dojeli jsme s perfektní náladou. I když úplně vyčerpaní, začali jsme plánovat, jak za rok vyrazíme zas..
Re: Díky!
Lenko, díky moc. Pokud to pořadatelé sami nečetli, vše jim vyřídím :-) . Moc nás to vždy potěší, když vidíme, že akce se líbí a něco účastníkům přinese. Tak nám vydržte, Davide a Goliáši :-)
AHOJ
02.10.2012 FIDA Odpověďět
Poděkování
Radko, zdravím a moc děkuji za vyčerpávající reportáž z Vaší účasti v našem cykloklání. Taková prezentace na stránkách plzenskonakole.cz - to je pro nás prostě úžasná reklama a za všechny pořadatele tímto děkuji. Jsem ráda, že jste si to užili, což já jako pořadatel také, ale není nad to si to zkusit jako účastník. Tak snad někde jinde :-) Děkuji všem účastníkům za to, že se rozhodli pro náš cyklozávod "Cyklisticky za zážitky 2012", parťákům-pořadatelům za bezva týmovou spolupráci, bez které by to nešlo, a zvu všechny na 4.ročník v roce 2013.
Re: Poděkování
Já jen doufám, že se příští rok přidají i ti, co dosud jen váhali nebo se dokonce závodního klání báli. Pokud to ale člověk bere sportovně a zajede si do Poříčí hlavně pro zážitky, nebude mu jistě vadit, že nebude "na bedně".
<< < 1 > >>

Nový příspěvek:

Autor:
Email:
Titulek:
Text:
Opište 3 červené znaky z obrázku: captcha image